Missing (Amber Alert)

nederlands - (Amber Alert)

 

Na informace, které povedou ke přímému kontaktu s Gedün Čhökji Ňimem, pančenlamou Tibetu je vypsaná odměna. Únos pančenlamy byl proveden na příkaz čínské vlády v roce 1995 a od té doby je místo jeho pobytu neznámé.


Vyplacení této odměny je zaručené. Jestliže máte jakékoliv informace, týkající se místa pobytu pančenlamy, napišteemail (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) anebo zatelefonujte na číslo +(011)-91-8223-252601. Vaše jméno i ostatní osobní údaje zůstanou utajené. Osoba(y), která(é) poskytne(ou) informace, vedoucí k přímému kontaktu s Gedün Čhökji Ňimem, dostanou spolu 33.290,- amerických dolarů.

Prosím, dejte vědět o této web stránce médiím, přátelům a známým, zejména v Číně a Tibetu. Velmi důležité je také rozeslat čínskou jazykovou verzi osobám, které hovoří čínsky.  Jestliže můžete přeložit tento oznam do jiných jazyků, ozvěte se nám emailem (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Současně Vás taky prosíme, pomozte nám zvýšit tuto odměnu. Napište nám emailem (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) Vaše jméno, adresu, telefónní číslo a sumu v amerických dolarech, kterou můžete poskytnout. Okamžite po navázání a potvrzení kontaktu budou finanční příspěvky sesbírány a odměna připravena k vyplacení osobě(ám), které(ých) informace k tomuto přímému kontaktu vedly.

Join Newsletter

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from.

Don't worry, we hate spam!

Find us on Facebook