Missing (Amber Alert)

lietuvių - (Amber Alert)

 

Turėjusiam/-iems kontaktų ar ką žinančiam/-tiems apie Gedun Choekyi Nyima, Panchen Lama, siūlomas atlygis už suteiktą informaciją. Panchen Lama buvo pagrobtas Kinijos vyriausybės paliepimu 1995 m., vaikino  buvimo vieta nežinoma.

Atlygis yra rimtas. Jei turite informacijos, padedančios nustatyti Panchen Lamos buvimo vietą, siųskite el. paštu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) arba skambinkite telefonu +(011)-91-8223-252601. Jūsų vardas ir bet kokia pateikta informacija bus konfidenciali. 33,290 JAV dolerių bus sumokėta asmeniui/-ims, suteikusiam/-iems informaciją apie Gedun Choekyi Nyima.

Išplatinkite šį puslapį žiniasklaidoje ir tarp savo draugų, ypatingai esantiems Kinijoje ir Tibete. Prašome kinų kalbą vartojantiesiems, siųsti pranešimo versiją kinų kalba. Rašykite el. laišką (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.), jeigu galite šį pranešimą išversti į kitą kalbą.

Prašome Jūsų prisidėti prie atlygio. Parašykite savo vardą, adresą, telefono numerį ir sumą JAV doleriais, kurią galite paaukoti. Nustačius ir patikrinus kontaktą, aukos bus nedelsiant surenkamos. Visos lėšos tada bus padovanotos asmeniui/-ims suteikusiam/-iems kontaktinę informaciją.

Join Newsletter

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from.

Don't worry, we hate spam!

Find us on Facebook