Missing (Amber Alert)

latviešu - (Amber Alert)

Atlīdzība tiek piedāvāta par to informāciju, kas ļautu atrast un atbrīvot Gedun Choekyi Nyima - Tibetas 2. svarīgāko līderi aiz Dalailamas. Pančenlamu 1995.gadā nolaupīja Ķīniešu valdība. Viņa atrašanās vieta joprojām ir nezināma.

Atlīdzība ir ievērojama. Ja Jums ir informācija, kas norāda Pančenlamas atrašanās vietu, sūtiet e-pastu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) vai zvaniet - +(011)-91-8223-252601. Jūsu vārds un jebkāda sniegtā informācija paliks konfidenciāla! 33,290 ASV $ tiks tai personai/ām, kuras/u sniegtā informācija būs precīza un rezultātā Gedun Choekyi Nyima tiks atbrīvots.

Izplatiet šo informāciju saviem draugiem, masu medijiem, jebkuram, kurš varētu palīdzēt un pārtulkot šo lapu arī citās valodās.

Palīdziet palielināt atlīdzību! Atsūtiet savu
e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar Jūsu vārdu, telefona nr.un to ASV $ daudzumu, ko varat ziedot. Ziedojumi tiks savākti tiklīdz būs nodibināti kontakti ar Pančenlamu un pārbaudīta informācija. Visi ziedojumi tad tiks atdoti personai, kas sniedza noderīgo kontaktinformāciju.

Join Newsletter

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from.

Don't worry, we hate spam!

Find us on Facebook