Missing (Amber Alert)

slovenčina - (Amber Alert)

Na informácie, ktoré povedú k priamemu kontaktu s Gedün Čhökji Ňimom, pančenlámom Tibetu je vypísaná odmena. Únos pančenlámu bol uskutočnený na príkaz čínskej vlády v roku 1995 a odvtedy je miesto jeho pobytu neznáme.

Vyplatenie tejto odmeny je zaručené. Ak máte akékoľvek informácie, týkajúce sa miesta pobytu pančenlámu, napíšte email (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) alebo zatelefonujte na číslo +(011)-91-8223-252601. Vaše meno aj ostatné osobné údaje zostanú utajené. Osoba(y), ktor(á)é poskytn(e)ú informácie, vedúce k priamemu kontaktu S Gedün Čhökji Ňimom, dostan(e)ú spolu 33.290,- amerických dolárov.


Prosím, dajte vedieť o tejto web stránke médiám, priateľom a známym, najmä v Číne a Tibete. Veľmi dôležité je tiež rozoslať čínsku jazykovú verziu čínsky hovoriacim osobám. Ak môžete preložiť tento oznam do iných jazykov, ozvite sa nám
emailom (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)
.

Súčasne Vás tiež prosíme, pomôžte nám zvýšiť túto odmenu. Napíšte emailom (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) Vaše meno, adresu, telefónne číslo a sumu v amerických dolároch, ktorú môžete poskytnúť. Okamžite po nadviazaní a potvrdení kontaktu budú finančné príspevky zozbierané a odmena pripravená k vyplateniu osobe(ám), ktorej(ých) informácie k tomuto priamemu kontaktu viedli.

Join Newsletter

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from.

Don't worry, we hate spam!

Find us on Facebook